?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Уривок із інтерв'ю у російського вязня сумління Воєводіна (СВР). Він пише про своє відношення до язичництва, християнства, релігії загалом та стосунки між правими різних конфесій.


"Я закликаю припинити розпилювати сили (в т.ч. й на релігійні чвари). Досить вже сперечатися, хто був правий 1000 років тому. 21 століття, люди й нелюди в космос літають, а ми все ще сперечаємося, чи праві були ті, хто в пустелі біблію писав чорт знає скільки років тому. Вибачте, але все це застаріло".

правий

Взагалі-то, по суті, я – атеїст. Я не вірю в богів, в потойбічне життя і т.п. Більше всього я згідний з поняттям «природного язичництва». Мабуть, воно найбільш обґрунтоване науково, адже звичайна релігія заснована на вірі, але ніяких реальних підтверджень не має. Для прикладу, в Расизм не потрібно вірити, він існує і так, в т.ч. в Природі – у боротьбі видів. В саму ж Природу також немає сенсу вірити, бо ми бачимо її і без віри. Сонце дає життя Землі, це відомо навіть дітям і не потребує підтверджень. Спробуйте довести, що життя нам дає абстрактний бог. Язичництво та Аріо-християнство, які ставлять у голову кута Расу, можуть слугувати системою виховання, я так вважаю. Без сумніву, я себе продовжую вважати «природним язичником». Вперше я про це задумався, прочитавши роботу Доброслава «Радість сонцепоклонника».

Чому я рідко говорю про релігію? Раніше я вельми жорстку позицію займав по відношенню до християнства. З часом релігія відійшла на другий план, лишилося одне – Раса й RAHOWA. Ганячи християнство, я виступав проти рабства й покірності худоби, але я ніколи не був проти расистів-християн. Я закликаю припинити розпилювати сили (в т.ч. й на релігійні чвари). Досить вже сперечатися, хто був правий 1000 років тому. 21 століття, люди й нелюди в космос літають, а ми все ще сперечаємося, чи праві були ті, хто в пустелі біблію писав чорт знає скільки років тому. Вибачте, але все це застаріло. Самсон був сучасникам близький і зрозумілий, а Мьйольнір являвся диво-зброєю для вікінгів. Але зараз все це застаріло. В личаках же ми не ходимо. Звісно, свою історію, релігію предків, слід знати й шанувати. Але жити теперішнім заради майбутнього. Сіоністи не сортують бойовиків по релігії й т.п. Ми ворогів мочимо, не задумуючись у що вони вірять. Головне – це Раса і дії. Інше наразі не так важливо. Мені ближче бойовик-християнин, ніж нероба-язичник. Асоціація Білих політв’язнів складаються з язичників і християн. Це нам не заважає, т.я. в АБП тільки люди справи. І судимо ми їх за вчинками. Герої Брейвік, Франклін, Корольов, Кривець та інші – християни. Хіба вони не найкращі з наших братів?

Олексій Воєводін (СВР)

вересень 2013.

http://solidarnist.org.ua/novini/876-revolyuciyu-sdelaem-ili-my-ili-nikto.htm

Profile

wakula88
wakula88

Latest Month

January 2019
S M T W T F S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Tags

Powered by LiveJournal.com